FENERBAHÇE KONUKEVİ
KADIKÖY - İSTANBUL

Konukevimiz, İstanbul'un Anadolu Yakası’nda denizin ve tarihi parkın kucakladığı huzur dolu Fenerbahçe Adası’nda bir kanarya yuvasıdır. Bu güzel yuva, güler yüzlü çalışanları ile kaliteli hizmet vermek için sizleri bekliyor.

Fenerbahçe Burnu, Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri içerisinde açılan Fenerbahçe Spor Kulübü Konukevi, 12 french superior, 6 twin superior, 4 junior suite ve 2 suite, toplam 24 oda, havuz fitness, plaj ile misafirlerini özgün oda- kahvaltı konseptinde ağırlamaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ
Bütün odalarda; yastık  seçenekleri, yaz aylarında soğuk havalandırma; kış aylarında ısıtma, bağımsız uydu TV, telefon, elektronik kasa, gardrop, saç kurutma makinesi, elektronik anahtar, duş, mini bar. suitlerde; küvet ve mutfak servis alanı.

TOPLANTI
Faruk Ilgaz Tesisleri Toplantı Salonları imkanıyla kurumsal organizasyonlarınız için de gerek konumu gerek ise konforu ile avantajlı çözümler sunmaktadır.

ULAŞIM
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi: 600 mt, Kalamış (Setur) Marina: 400 mt, Fenerbahçe Todori Lokantası: 400 mt, Kadıköy: 4 km, Bostancı: 4 km, Atatürk Havalimanı: 55 km Sabiha Gökçen Havalimanı: 45 km
 

Fenerbahçe Spor Kulübü Konukevi Fenerbahçe Yarım Adası - İstanbul
Telefon: +90 (216) 542 92 00
Fax: +90 (216) 542 92 25
fbkonukevi@fenerbahce.org

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Fenerbahce Spor Kulubu Konukevi